Skolens ledelse

Rektor

Margrethe Hammer Mobæk

  • Telefon: 480 52 584
  • E-post: margrethe.hammer.mobaek@hedmark.org

Assisterende rektor, avdelingsleder studiespesialisering

Kari Synøve Bakken

  • Telefon: 995 77 585
  • E-post: kari.bakken@hedmark.org

Leder kantine og renhold

Ann Kristin Holen

  • Telefon: 996 17 134
  • E-post: ann.kristin.holen@hedmark.org

Leder elevtjenesten

Marianne F. Hoberg

  • Telefon: 473 52 445
  • E-post: marho@hedmark.org

Økonomi- og driftsleder

Olav Sætre

  • Telefon: 62 43 15 13
  • E-post: olav.saetre@hedmark.org

Koordinator for Senter for voksnes læring

Helen Christiansen

  • Telefon: 62 43 15 49
  • E-post: helen.christiansen@hedmark.org

Avdelingsleder studiespesialisering, IB-linje

Mikael Sjöholm

  • Telefon: 404 49 577
  • E-post: miksjo@hedmark.org

Avdelingsleder studiespesialisering, yrkesfag

Ola Erik Heen Moe

  • Telefon: 911 61 741
  • E-post: ola.erik.heen.moe@hedmark.org

Avdelingsleder studiespesialisering

Hege Leigland Nybakk

  • Telefon: 913 85 986
  • E-post: hege.nybakk@hedmark.org

Avdelingsleder idrettsfag, påbygg

Torgrim Thronæs

  • Telefon: 920 64 630
  • E-post: torgrim.thronaes@hedmark.org

Avdelingsleder yrkesfag

Espen Solum

  • Telefon: 958 38 965
  • E-post: espen.solum@hedmark.org

Avdelingsleder yrkesfag

Ingunn Kjellerød Karlsen

  • Telefon: 462 99 499
  • E-post: ingunn.kjellerod.karlsen@hedmark.org
Til toppen